
| Parameter | Value |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 200 mW |
| Max Collector Current | 700 mA |
| Collector Emitter Breakdown Voltage | 15 V |
| Polarity | NPN |
| RoHS | Compliant |
| Transition Frequency | 250 MHz |
Stock: 576
Distributors
pcbx
Unit Price$0.31889
Ext.Price$0.31889
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.31889 | $0.31889 |
| 10 | $0.19749 | $1.97490 |
| 50 | $0.15754 | $7.87700 |
| 100 | $0.12567 | $12.56700 |
| 500 | $0.09490 | $47.45000 |
| 1000 | $0.08446 | $84.46000 |
| 3000 | $0.06951 | $208.53000 |
| 5000 | $0.06070 | $303.50000 |
